Wesela i imprezy

ŚLUB I WESELE

Ślub to wyjątkowa uroczystość, która na zawsze pozostaje w pamięci. Korzystając z naszego doświadczenia, pomożemy Państwu zrealizować przyjęcie weselne tak, jak tylko je sobie wymarzycie!

Dla par preferujących wesela pod dachem, proponujemy naszą salę weselną na 120 osób z centralnie umiejscowionym parkietem i sceną. Sala ma powierzchnię 250 moraz wysokie, prawie 10-metrowe sklepienie. Lub mniejszą i bardziej kameralna salę, mieszczącą do 70 osób.

Proponujemy również wesele w plenerze. Będzie ono jedyne w swoim rodzaju oraz przygotowane specjalnie dla Was.

Jako lokalizacje proponujemy przede wszystkim przepiękne okolice Zakopanego, gdzie majestat Tatr dodaje powagi i niezapomnianego klimatu tej wspaniałej uroczystości. Istnieje możliwość przygotowania wesela we wskazanym przez Państwa miejscu z indywidualnie dobranym menu.

Od aranżerów wnętrz po mistrzów kuchni, oddajemy do Państwa dyspozycji prawdziwych pasjonatów, którzy z rozkoszą sprawią, iż Wasze wesele będzie jedyne i niepowtarzalne!

Dla par z całej Polski polecamy „Wesele góralskie” w plenerze. Wesele, oprócz menu łączącego tradycyjną kuchnię z wyszukanymi daniami, ma pełną oprawę muzyczną, artystyczną i logistyczną.

 

Zapraszamy do współpracy!

Dla par z całej Polski polecamy “Wesele góralskie” w zakopiańskim plenerze. Dla par z całej Polski polecamy “Wesele góralskie” w zakopiańskim plenerze.Dla par z całej Polski polecamy “Wesele góralskie” w zakopiańskim plenerze.

Sala do wynajęcia w Domu Ludowym

 karczma Polany

dludscmn karczma-polany-slubne-20karczma-polany-slubne-24 karczma-polany-slubne-22dludwn2mn dludwn1mn

 Piękny, drewniany kościół w Kościelisku zlokalizowany 750 m od naszej Karczmy.

Rzymskokatolicka Parafia Świętego Kazimierza Królewicza

ul. Szeligówka 475, 34-511 Kościelisko

Kościół Kościelisko wnętrze

Kościół wnętrze     majowka-58

Dodaj komentarz