Restauracja

Karczma „Polany” położona w Kościelisku już od 20 lat widnieje na kulinarnej mapie Podhala. Rodzinna atmosfera, wieloletnie doświadczenie oraz miła i profesjonalna obsługa sprawią, iż każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Lokalizacja z dala od zgiełku miasta w odległości 7 km od centrum Zakopanego sprawia, że goście przybywają do nas zarówno na codzienne obiady jak i na rodzinne czy firmowe biesiady. Nasza sala weselno-bankietowa to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia.

Karczma „Polany” to rodzinny interes prowadzony przez dwa pokolenia góralskiego rodu Styrczula-Maśniak, gdzie doświadczenie i rozwaga łączą się z fantazją i brawurą. Restauracja zdobyła wielokrotnie wysokie miejsca w konkursach kulinarnych. Jest również laureatem prestiżowej nagrody „Marka Tatrzańska”, wręczanej zasłużonym przedsiębiorcom z rejonu Podhala. Połączenie poszanowania dla tradycji i świeżego spojrzenia na świat gastronomi sprawia, że klienci z chęcią do nas powracają.

Nasz lokal jest przystosowany również dla dzieci, mamy kącik zabaw i specjalne krzesełka dla najmłodszych.

Zabytkowy, prawie stuletni budynek, w którym się mieścimy, usytuowany jest w urokliwym Kościelisku u samych stóp Tatr. Do dyspozycji gości jest duży parking znajdujący się naprzeciwko Karczmy.

Dysponujemy ok. 75-ma miejscami w sali restauracyjnej, 120-ma miejscami na sali weselno-bankietowej, letnią muszlą koncertową wraz z placem na około 400 osób oraz trzema punktami na imprezy plenerowe o pojemności do 400 osób każdy.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę usług cateringowych dla grup od 5 do 500 osób.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

 Karczma Polany D (6 of 16)Karczma Polany D (3 of 16)

Dodaj komentarz